25. 2. 2018 | HT dveře

Aké bezpečnostné dvere do paneláku?

Ak bývate v panelovom byte, majú zlodeji jedinú možnosť, ako sa k vám dostať. Cez vstupné dvere. Investícia do bezpečnostných dverí sa teda jednoznačne vyplatí. Aké dvere sú vhodné do panelového bytu a na čo by ste pri výbere nemali zabudnúť?

Aké dvere sa hodia do panelového bytu?

Do panelového bytu sú vhodné dvere s bezpečnostnou triedou 3, ktoré by vám spolu s bezpečnosťou mali priniesť taktiež tepelnú izoláciu a odolnosť voči vonkajším hlukom. Aby sa tieto vlastnosti docielili, je nutná taktiež výmena pôvodnej zárubne za novú, kvalitnú. Tá musí zodpovedať hrúbke panela. Dvere vrátane zárubne by potom mali mať dve tesnenia a jedno až dve tesnenia aj v prahu, odkiaľ sa do bytu dostáva najviac hluku. Vždy sa pred výmenou dverí informujte, či sú požadované protipožiarne vlastnosti dverí. Túto informáciu vám vždy oznámi správca domu.

Obráťte sa na profesionálov            

Naša firma každodenne vykonáva montáž špeciálnej zárubne určenej práve pre panelové byty. Vzhľadom na to, že majú všetky byty v panelových domoch zárubne rovnakého rozmeru, môžeme zaručiť bezproblémovú inštaláciu vo všetkých regiónoch ČR.

Ako obstoja bezpečnostné dvere Premium proti zlodejom?

<< Zpět na výpis článků